Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip

Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip

Një betejë me përmasa legjendare.Mar. 17, 2015United States90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Rumple shkatërron Pasqyrën Magjike dhe ikën në botën moderne, katër princeshat Hirushja, Bukuroshja e Fjetur, Borëbardha dhe Rapunzel thithen në portal. Të trajnuara mirë dhe të pajisura me fuqi magjike, katër gratë do të duhet të luftojnë kundër Rumple dhe ushtrisë së tij para se të gjithë njerëzimi të skllavërohet.

Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Avengers Grimm
Vlerësimi IMDb 2.7 2,281 vota
Vlerësimi TMDb 4.2 83 vota

Regjizori

Aktorët

Marah Fairclough isSleeping Beauty
Sleeping Beauty
Casper Van Dien isRumpelstiltskin
Rumpelstiltskin
Milynn Sarley isCinderella
Cinderella
Lou Ferrigno isIron John
Iron John
Brian Gilleece isSWAT Team Member
SWAT Team Member
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
Transformers 2007
Perfect Creature 2007
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
Wild Dog 2021
Colombiana (2011) me Titra Shqip