Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip

Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip

Ka ardhur një epokë e re.Apr. 22, 2015USA141 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Qeveria amerikane ka krijuar një robot të ri të njohur si Ultron dhe vendos që ndihma e Avengers nuk është më e nevojshme. Por kur Ultron kthehet kundër njerëzimit dhe krijuesve të tij, është koha që “hakmarrësit” të bashkohen përsëri dhe të përballen me sfidën më të rrezikshme ndonjëherë.

Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Avengers: Age of Ultron
Vlerësimi IMDb 7.3 788,300 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 18,468 vota

Regjizori

Joss Whedon
Regjizori

Aktorët

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Mark Ruffalo isBruce Banner / The Hulk
Bruce Banner / The Hulk
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner isClint Barton / Hawkeye
Clint Barton / Hawkeye
James Spader isUltron (voice)
Ultron (voice)
Don Cheadle isJames
James "Rhodey" Rhodes / War Machine
Aaron Taylor-Johnson isPietro Maximoff / Quicksilver
Pietro Maximoff / Quicksilver
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Archenemy 2020
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Raees (2017) me Titra Shqip
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Whiteout (2009) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip