Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Australia: Land Beyond Time (2002) me Titra Shqip

Australia: Land Beyond Time (2002) me Titra Shqip

May. 25, 2002Australia42 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Australia: Toka përtej kohës i merr shikuesit në një udhëtim befasues në kohë për të dëshmuar lindjen dhe evolucionin e një toke misterioze që strehon mbetjet e jetës më të hershme të Tokës dhe shumë prej krijesave të saj më të çuditshme që nuk ekzistojnë askund tjetër në planet.

Australia: Land Beyond Time (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Australia: Land Beyond Time
Vlerësimi IMDb 7.5 245 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 10 vota

Regjizori

David Flatman
Regjizori

Aktorët

Alex Scott isNarrator (voice)
Narrator (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Marvel’s Behind the Mask (2021) me Titra Shqip
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
The Year Earth Changed 2021
The Dissident (2020)
Stripped: Los Angeles 2020
Where in the World Is Osama Bin Laden? (2008) me Titra Shqip
Seaspiracy 2021
More Than Miyagi: The Pat Morita Story (2021) me Titra Shqip
Pelé (2021) me Titra Shqip
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip
Biggie: I Got a Story to Tell 2021
The Trader (2018) me Titra Shqip