Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Austin Powers: International Man of Mystery 1997

Austin Powers: International Man of Mystery 1997

If he were any cooler, he'd still be frozen, baby!May. 02, 1997United States94 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Si një fotograf modës ditën dhe një superagjent i ngathët britanik natën, Austin Powers është spiuni më shagadelik i viteve ’60! Por a mund ta ndalojë ai megalomanin Dr. Evil pasi zuzari tullac ngriu veten dhe u shkri në vitet ’90? Me ndihmën e një ndihmëse seksi Vanessa Kensington, ai thjesht përpiqet.

Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Titulli origjinal Austin Powers: International Man of Mystery
Vlerësimi IMDb 7 223,941 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 2,370 vota

Regjizori

Jay Roach
Regjizori

Aktorët

Mike Myers isAustin Powers / Dr. Evil
Austin Powers / Dr. Evil
Elizabeth Hurley isVanessa Kensington
Vanessa Kensington
Michael York isBasil Exposition
Basil Exposition
Mimi Rogers isMrs. Kensington
Mrs. Kensington
Robert Wagner isNumber Two
Number Two
Seth Green isScott Evil
Scott Evil
Fabiana Udenio isAlotta Fagina
Alotta Fagina
Mindy Sterling isFrau Farbissina
Frau Farbissina
Paul Dillon isPatty O'Brien
Patty O'Brien
Charles Napier isCommander Gilmour
Commander Gilmour
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Diary of a Mad Black Woman 2005
Dorm Daze 2 2006
Xtreme (2021) me Titra Shqip
Hollow Man 2000
Taxi Driver (1976)
Bad Eggs 2003
The Little Things (2021)
Occupation: Rainfall (2021) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story 2018
The Barber 2002
Barbershop: The Next Cut 2016