Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Austin Powers in Goldmember 2002

Austin Powers in Goldmember 2002

He's still evil... He's still deadly... and he's still surrounded by frickin' idiots!Jul. 26, 2002United States94 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Doktor Evil dhe bashkëpunëtori i tij Mini-Me janë arratisur nga një burg i sigurisë maksimale. Së bashku me Goldmemberin misterioz, mjeku djallëzor po planifikon një udhëtim nëpër kohë për të marrë përsipër kontrrollin e botës: plani përfshin rrëmbimin e Nigel Powers, babait të dashur të Austin. Spiuni më i famshëm në Angli është detyruar të veprojë: përsëri në 1975, Austin gjen Foxxy Cleopatra, ish-flaka dhe detektivja e tij, e cila bashkohet me të për të shpëtuar Nigel dhe për të ndaluar komplotin e keq

Austin Powers in Goldmember 2002
Austin Powers in Goldmember 2002
Austin Powers in Goldmember 2002
Titulli origjinal Austin Powers in Goldmember
Vlerësimi IMDb 6.2 198,484 vota
Vlerësimi TMDb 6 2,332 vota

Regjizori

Jack Gill
Regjizori

Aktorët

Mike Myers isAustin Powers / Dr. Evil / Goldmember / Fat Bastard
Austin Powers / Dr. Evil / Goldmember / Fat Bastard
Beyoncé isFoxxy Cleopatra
Foxxy Cleopatra
Seth Green isScott Evil
Scott Evil
Michael York isBasil Exposition
Basil Exposition
Mindy Sterling isFrau Farbissina
Frau Farbissina
Michael Caine isNigel Powers
Nigel Powers
Fred Savage isNumber Three
Number Three
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cruella (2021) me Titra Shqip
Man of Steel (2013) me Titra Shqip
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip
Ferry (2021)
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)
Godzilla 2014
Hannibal 2001
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Capote 2005 me Titra Shqip
X-Men: Apocalypse 2016