Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Attraction (2017) me Titra Shqip

Attraction (2017) me Titra Shqip

Toka është për njerëzitJan. 26, 2017Russia117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sipas raporteve të autoriteteve, objekti fluturues i paidentifikuar që u rrëzua në Moskë dyshohet se ka natyrë jashtëtokësore. Pjesa më e madhe e zonës së Çertanovës është e rrethuar dhe policia dhe ushtria shkojnë në vendin e aksidentit. Zyrtarët diskutojnë mundësinë e një evakuimi emergjent ndërsa ministria e mbrojtjes mbledh një komitet të posaçëm që do t’i besohet detyra për të vendosur çdo kontakt me vizitorët ende gjallë.

Attraction (2017) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Притяжение
Vlerësimi IMDb 5.6 12,230 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 579 vota

Regjizori

Aktorët

Irina Starshenbaum isYulya Lebedeva
Yulya Lebedeva
Alexander Petrov isArtyom (Tom)
Artyom (Tom)
Rinal Mukhametov isHaakon / Khariton
Haakon / Khariton
Oleg Menshikov isColonel Lebedev
Colonel Lebedev
Sergey Garmash isVice-Prime Minister
Vice-Prime Minister
Nikita Kukushkin isRuslan (Rus)
Ruslan (Rus)
Darya Rudenok isSvetlana Morozova
Svetlana Morozova
Vilen Babichev isPolice Special Forces
Police Special Forces
Nikita Tarasov isDeputy Mikhail Petrovich
Deputy Mikhail Petrovich
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Deep Blue Sea 1999
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip
King Lear (2018) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
Wrath of the Titans 2012
School’s Out Forever 2021
Together Together (2021) me Titra Shqip