Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Attila (2001) me Titra Shqip

Attila (2001) me Titra Shqip

Jan. 01, 2001France120 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Fëmijëria e tij sigurisht nuk ishte e lehtë: një jetim në një moshë shumë të re, Attila duhej të luftonte shumë për t’iu përgjigjur thirrjes së një fati që donte që ai të ishte një luftëtar i madh dhe një udhëheqës trim. Në ambicjen e tij të shfrenuar, froni i Hunëve ishte vetëm hapi i parë drejt pushtimit të botës: kjo ëndërr, megjithatë, nuk mund të dështonte përballë fuqisë së tepërt të Perandorisë Romake, të cilën Attila e kërcënoi në themelet e saj i bindur se në popullin e tij kishte të drejtë për një epërsi të sanksionuar nga ligji hyjnor. Në një kuptim ose në një tjetër, megjithatë, sundimtari Hun mbetet një nga protagonistët më të mëdhenj të kohës së tij.

Attila (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Attila
Vlerësimi IMDb 6.5 140 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 19 vota

Regjizori

Josée Dayan
Regjizori

Aktorët

Gerard Butler isAtila the Hun
Atila the Hun
Powers Boothe isFlavius Aetius
Flavius Aetius
Reg Rogers isValentinian
Valentinian
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
The Life Ahead 2020
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip
Candy (2006) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
Worth (2021) me Titra Shqip
400 Bullets 2021
Hannibal 2001
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
The Cooler (2003)
Stillwater (2021) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip