Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip

Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip

Fusha e betejës vjen në shtëpiApr. 02, 2021United States86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jason Hill, një veteran shumë i dekoruar por që vuan nga PTSD, takon gruan e tij Jennifer për drekë në spitalin ku ajo punon. Pasi Jennifer thirret për një konsultë urgjente, spitali merret peng nga terroristët e armatosur rëndë. Jason do ta gjejë veten të detyruar të luftojë në vijat e frontit kundër kriminelëve dhe demonëve të tij për të shpëtuar gruan e tij, por edhe të gjithë spitalin.

Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Assault on VA-33
Vlerësimi IMDb 4.3 331 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 21 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Jai White isChief Malone
Chief Malone
Weston Cage isAdrian Rabikov
Adrian Rabikov
Abigail Hawk isMrs. Welch
Mrs. Welch
Gina Holden isJennifer Hill
Jennifer Hill
Gerald Webb isGeneral Welch
General Welch
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

X-Men: The Last Stand 2006
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The New Mutants 2020
A Sound of Thunder 2005
Raees (2017) me Titra Shqip
No One Gets Out Alive (2021) me Titra Shqip
Autopsy (2008) me Titra Shqip
The Smile of the Fox (1992) me Titra Shqip