Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip

Assassination Tango (2003) me Titra Shqip

Mar. 08, 2003United States114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

John J. Anderson, një vrasës me profesion, i lidhur thellë me të dashurën e tij Maggie dhe vajzën e saj Jenny, dërgohet në Argjentinë për të respektuar një kontratë të re. Por kur njeriu që duhet të vrasë, një gjeneral i ushtrisë argjentinase, e detyron atë të qëndrojë në Buenos Aires, Xhon vendos të përfitojë nga situata. Ai takon Manuela, një kërcimtare që bëhet mësuesja e tij e vallëzimit dhe që e udhëheq atë në universin e tangos. Kthimi i vështirë në realitetin e misionit të tij do të jetë shumë i vështirë …

Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Assassination Tango
Vlerësimi IMDb 5.8 3,019 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 24 vota

Regjizori

Robert Duvall
Regjizori

Aktorët

Robert Duvall isJohn J. Anderson
John J. Anderson
Natalia Lobo isThe Prostitute
The Prostitute
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
Death Toll (2008) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
The Breed (2006) me Titra Shqip
I, Frankenstein (2014) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
Before the Fire (2020)
Citation 2020
Monster’s Ball 2001