Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip

Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip

Dec. 14, 2018Turkey103 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një histori e vështirë dashurie midis Umut, hajdut që kur ishte fëmijë dhe Gülüm, një vajzë e re e shkolluar një hap larg ëndrrave të saj. Gjithçka e bukur do të vihet në dyshim pas një sëmundje të papritur…

Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Aşk Bu Mu?
Vlerësimi IMDb 4.1 491 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Big Bounce (2004) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Gaia (2021) me Titra Shqip
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Haseen Dillruba (2021) me Titra Shqip
The Last Letter From Your Lover (2021) me Titra Shqip
Wheels of Fortune (2020)
Soy Rada: Serendipity (2021) me Titra Shqip
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
Brokeback Mountain 2005
Jawbone (2017)
Don’t Tell a Soul (2020)