Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)

Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)

463 AD. A nation in need of a legend.May. 28, 2020United Kingdom91 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mbreti Arthur kthehet në shtëpi pasi luftoi Perandorinë Romake. Djali i tij i paligjshëm ka korruptuar fronin e Camelot dhe mbreti Arthur duhet të ribashkohet me magjistarin Merlin dhe Kalorësit e tryezës së rrumbullakët për të luftuar për të marrë përsëri kurorën e tij.

Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
Titulli origjinal Arthur & Merlin: Knights of Camelot
Vlerësimi IMDb 3.4 998 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 96 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Wonder Woman 1984 2020
Colombiana (2011) me Titra Shqip
Poseidon 2006
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
SAS: Red Notice 2021
Transformers: Dark of the Moon 2011
The Runners (2020)