Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip

Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip

The Legend BeginsApr. 17, 2015United Kingdom103 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Bretani, në kohë mitesh dhe magjie, Saksonët e Lindjes sulmojnë popujt Keltikë, të cilët gjithashtu kërcënohen nga forca të tjera të errëta dhe misterioze. Druidi i fuqishëm Aberthol komploton kundër popullsisë, duke kontrolluar Mbretin e vuajtur Vortigem dhe duke çuar Keltët drejt vdekjes së tyre. Por shpresa nuk humbet: Arthur, një luftëtar i dëbuar dhe Merlin, një magjistar vetmitar, do të fillojnë një mision heroik për t’i dhënë fund keqbërjeve të Aberthol dhe për të shpëtuar njerëzit e tyre.

Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip
Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip
Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip
Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip
Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip
Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip
Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip
Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip
Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip
Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Arthur & Merlin
Vlerësimi IMDb 4.3 1,299 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 50 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aladdin (1992) me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Wonder Woman 1984 2020
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Avatar (2009)
The Wolverine 2013
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
Parallel 2021