Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 397 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip

Army of the Dead 2021 me Titra Shqip

Always bet on the dead.May. 14, 2021United States148 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Qyteti i Las Vegas pas një pushtimi zombie mbeti në rrënoja dhe i izoluar nga pjesa tjetër e botës. Kur Scott Ward (Dave Bautista), ish heroi i luftës zombie, i cili tani gatuan hamburger në periferi të qytetit, afrohet nga shefi i kazinosë Bly Tanaka (Hiroyuki Sanada), ai merr një propozim të pabesueshëm: të hyjë në brenda zonës së karantinës së infektuar për të rimarrë 200 milion dollarë të varrosur në kasafortën e kazinos para se qyteti të bombardohet nga qeveria brenda 32 orësh.

I nxitur nga shpresa se shpërblimi do të ndihmojë në hapjen e rrugës për një pajtim me vajzën Kate (Ella Purnell), Ward pranon sfidën, duke mbledhur së bashku një ekip luftëtarësh.

Maria Cruz (Ana de la Reguera), një mekanike dhe mikeshë e vjetër e Ward. Vanderohe (Omari Hardwick), një makinë vrasëse zombie. Marianne Peters (Tig Notaro), pilot cinik helikopterësh. Mikey Guzman (Raúl Castillo), një influencer ekstravagant dhe Dhomat (Samantha Win). Martin (Garret Dillahunt), shefi i sigurisë së kazinosë. Një luftëtare e guximshëme e njohur si Coyote (Nora Arnezeder) e cila rekruton Burt Cummings (Theo Rossi), një roje i zbehtë sigurie, dhe një hajdut i aftë gjerman me emrin Dieter (Matthias Schweighöfer).

Scott has një pengesë emocionale të papritur kur Kate bashkohet me ekspeditën për të kërkuar Geeta (Huma Qureshi), një nënë e zhdukur në qytet.

Me oren qe nxiton te mbarojë, një kasafortë famëkeqe e padepërtueshëme dhe një turmë zombi alfa që janë më të zgjuar dhe më të shpejtë që afrohen, vetëm një gjë është e sigurt në grabitjen më të madh që është tentuar ndonjëherë: Të mbijetuarit i marrin të gjitha.

Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal Army of the Dead
Vlerësimi IMDb 5.8 111,195 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 1,498 vota

Regjizori

Zack Snyder
Regjizori

Aktorët

Dave Bautista isScott Ward
Scott Ward
Ella Purnell isKate Ward
Kate Ward
Theo Rossi isBurt Cummings
Burt Cummings
Nora Arnezeder isLilly / The Coyote
Lilly / The Coyote
Hiroyuki Sanada isBly Tanaka
Bly Tanaka
Tig Notaro isMarianne Peters
Marianne Peters
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

I Am All Girls (2021)
Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Chaos Walking 2021
Recalled (2021) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Dial 100 (2021) me Titra Shqip
The Djinn (2021)
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Wrath of Man (2021) me Titra Shqip