Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Army of One 2020 me Titra Shqip

Army of One 2020 me Titra Shqip

They left her for dead. Big mistake.Dec. 14, 2020United States87 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa ishin në një ekskursion, Agjentja Speciale Brenner Baker dhe burri i saj u përplasën në një shkëmbim droge. Të dy merren peng nga tregtarët e drogës dhe, ndërsa burri i saj vritet, Brenner lihet duke vdekur e plagosur. Që nga ai moment, gruaja nuk do të ketë asgjë në mendje përveçse hakmarrjes.

Army of One 2020 me Titra Shqip
Army of One 2020 me Titra Shqip
Titulli origjinal Army of One
Vlerësimi IMDb 4.5 1,676 vota
Vlerësimi TMDb 6 15 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Bittersweet Life 2005
K-9: P.I. (2002)
Below Zero 2021 me titra shqip
Batman: Soul of the Dragon 2021
Vanquish 2021
Terminator Salvation 2009
Monster Hunter 2020 me titra shqip
The Virtuoso 2021
Sniper: Reloaded 2011
Sentinelle 2021
American Samurai 1992
Bloodsport 1988