Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Army of Darkness 1992 me titra shqip

Army of Darkness 1992 me titra shqip

Trapped in time. Surrounded by evil. Low on gas.Oct. 31, 1992United States81 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Ash, një djalë jo shumë i zgjuar, nëpunës i një supermarketi, hidhet pas në kohë, në kohën kur Mbreti Arthur sundoi dhe luftoi kundër armiqve të tij misteriozë. Ash menjëherë përfundon në një lloj burgu që në të vërtetë është një gropë tmerresh, por ai arrin të dalë jashtë falë përdorimit të një sharrë elektrike me zinxhir që ai aplikon në krahun e djathtë që i mungon. Shansi i vetëm që Ash të kthehet në botën e tij është të gjejë “Necronomicon”, një libër i bërë nga lëkura e njeriut, i cili përmban formulën e duhur. Kërkimi nuk është i lehtë dhe gjithashtu përfshin një betejë me skeletet.

Episodi i tretë i sagës i filluar nga Sam Raimi me “The house”. Këtu disa probleme të prodhimit e bëjnë rrugën të pasigurt, por përplasja me të vdekurit (një haraç për Ray Harryhausen) është një pjesë e antologjisë.

Army of Darkness 1992 me titra shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Titulli origjinal Army of Darkness
Vlerësimi IMDb 7.5 165,084 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 2,084 vota

Regjizori

Sam Raimi
Regjizori

Aktorët

Bruce Campbell isAshley 'Ash' J. Williams / Evil Ash
Ashley 'Ash' J. Williams / Evil Ash
Marcus Gilbert isLord Arthur
Lord Arthur
Richard Grove isDuke Henry the Red
Duke Henry the Red
Patricia Tallman isPossessed Witch
Possessed Witch
Ted Raimi isCowardly Warrior/Second Supportive Villager/S-Mart Clerk
Cowardly Warrior/Second Supportive Villager/S-Mart Clerk
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
Miss (2020)
Alex & Emma 2003
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)
Flora & Ulysses 2021
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Gods of Egypt 2016
Happily 2021
Spider-Man 2 (2004) me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021