Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Armageddon (1998) me Titra Shqip

Armageddon (1998) me Titra Shqip

Dita më e errët e Tokës do të jetë ora më e mirë e njeriutJul. 01, 1998United States151 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një asteroid me madhësinë e shtetit të Teksasit po shkon drejt Tokës me shpejtësinë 22,000 milje në orë. Drejtori i NASA-s Dan Truman nuk ka zgjidhje: ai duhet të vendosë dhe të dërgojë një ekuipazh në hapësirë ​​që të përpiqet të pengojë kërcënimin. Misioni i është besuar Harry S. Stamper, i cili së bashku me njerëzit e tij duhet të ulen në asteroid, të shpojnë sipërfaqen e tij dhe të vendosin një bombë bërthamore.

Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal Armageddon
Vlerësimi IMDb 6.7 402,987 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 6,004 vota

Regjizori

Michael Bay
Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isHarry S. Stamper
Harry S. Stamper
Ben Affleck isA.J. Frost
A.J. Frost
Liv Tyler isGrace Stamper
Grace Stamper
Steve Buscemi isRockhound
Rockhound
William Fichtner isColonel Willie Sharp
Colonel Willie Sharp
Peter Stormare isLev Andropov
Lev Andropov
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Midnight Sky 2020
Batman Begins (2005) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
Get the Goat 2021
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Agora (2009) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter 2016
Avatar (2009)
The Hole (2009) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009)