Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 45 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Argo (2012) me Titra Shqip

Argo (2012) me Titra Shqip

Filmi ishte i rremë. Misioni ishte i vërtetë.Oct. 11, 2012United States120 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

4 nëntor 1979. Revolucioni iranian është në kulmin e tij dhe një grup militantësh sulmojnë ambasadën amerikane në Teheran, duke marrë peng 52 amerikanë. Në kaosin që është krijuar, duke përfituar nga një moment shpërqendrimi, gjashtë prej pengjeve arrijnë të shpëtojnë dhe të strehohen në rezidencën private të ambasadorit kanadez Ken Taylor. Duke e ditur se nëse zbulohet se nuk do të ketë shpëtim nga vdekja, CIA dërgon specialistin Tony Mendez (Ben Affleck), i cili ka një plan të jashtëzakonshëm, por shumë të rrezikshëm, që të përpiqet t’i heqë ata nga rruga.

Argo (2012) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Argo
Vlerësimi IMDb 7.7 585,161 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 6,590 vota

Regjizori

Ben Affleck
Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isTony Mendez
Tony Mendez
Bryan Cranston isJack O'Donnell
Jack O'Donnell
Alan Arkin isLester Siegel
Lester Siegel
John Goodman isJohn Chambers
John Chambers
Victor Garber isKen Taylor
Ken Taylor
Tate Donovan isBob Anders
Bob Anders
Clea DuVall isCora Lijek
Cora Lijek
Scoot McNairy isJoe Stafford
Joe Stafford
Rory Cochrane isLee Schatz
Lee Schatz
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shottas (2002) me Titra Shqip
Breaking News in Yuba County 2021
Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Cinema Paradiso (1988) me Titra Shqip
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip
Wild Things (1998)
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
Superhost (2021) me Titra Shqip
The Virtuoso 2021
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip