Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Archenemy 2020

Archenemy 2020

A hero comes from withinDec. 11, 2020United States90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Max Fist pretendon të jetë një hero i cili, pasi ka ardhur nga një dimension tjetër, ka humbur të gjithë fuqinë në Tokë. Por askush nuk i beson fjalët e tij përveç një adoleshenti të quajtur Hamster. Së bashku, ata do të luftojnë kundër trafikimit lokal të drogës dhe shefit të saj të lig kriminal të njohur si Menaxheri.

Archenemy 2020
Archenemy 2020
Archenemy 2020
Archenemy 2020
Titulli origjinal Archenemy
Vlerësimi IMDb 5 2,159 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 43 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Redemption Day 2021
The Thing (2011) me Titra Shqip
Fantastic Four (2015) me Titra Shqip
Honest Thief 2020
Spectral (2016) me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995
Ferry (2021)
Deadpool 2016
The Yin Yang Master 2021
Sniper 2 2002
Rush Hour 2 2001