Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Ararat 2002

Ararat 2002

May. 20, 2002Canada, France115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një kineast i ri dhe një krijues i moshuar dokumentarësh ndajnë probleme, ankthe, copëza emocionale dhe kulturore. Mbi të gjitha, ata ndajnë efektet dhe pasojat e një të kaluare plot dhimbje, një trashëgimi e gjenocidit të kryer nga Turqit ndaj Armenëve në 1915.

Ararat 2002
Ararat 2002
Ararat 2002
Titulli origjinal Ararat
Vlerësimi IMDb 6.2 14,077 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 55 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Foxfire 1996
Zooey (2021) me Titra Shqip
Crisis 2021
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
I Am All Girls (2021)
300: Rise of an Empire 2014
Born a Champion (2021)
Sentinelle 2021
Suburra (2015)