Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Apostle (2018) me Titra Shqip

Apostle (2018) me Titra Shqip

Zoti yt nuk mund të të ndihmojë.Sep. 21, 2018USA130 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

1905. Thomas Richardson udhëton në një ishull të largët për të shpëtuar motrën e tij pasi u rrëmbye nga një sekt fetar misterioz duke kërkuar një shpërblim për ta liruar atë. Së shpejti do të bëhet e qartë se sekti do të pendohet ashpër për sfidimin e Thomas, i cili është në gjendje të thellohet në sekretet dhe gënjeshtrat më të thella, në të cilat kulti është bazuar prej vitesh.

Apostle (2018) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Apostle
Vlerësimi IMDb 6.3 47,565 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 1,019 vota

Regjizori

Gareth Evans
Regjizori

Aktorët

Dan Stevens isThomas Richardson
Thomas Richardson
Michael Sheen isMalcolm Howe
Malcolm Howe
Lucy Boynton isAndrea Howe
Andrea Howe
Elen Rhys isJennifer
Jennifer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hollow Man II 2006
Sator 2020
Decadencia (2015) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Jaded 1998
The Circle (2017) me Titra Shqip
The Last Letter From Your Lover (2021) me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip