Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 73 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Apache Junction (2021) me Titra Shqip

Apache Junction (2021) me Titra Shqip

Aty ku sundojnë jashtëligjet.Sep. 24, 2021USA94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një vend në Perëndimin e Egër të quajtur ”Kryqëzimi” nuk funksionon ligji dhe njihet ndryshe dhe si parajsa e kriminelëve. Një gazetare vjen për të kryer një kronikë në gazetë mbi këtë vend, por ngjarjet atje e lënë të habitur.

Apache Junction (2021) me Titra Shqip
Apache Junction (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Apache Junction
Vlerësimi IMDb 4.9 119 vota
Vlerësimi TMDb 3 2 vota

Regjizori

Justin Lee
Regjizori

Aktorët

Stuart Townsend isJericho Ford
Jericho Ford
Scout Taylor-Compton isAnnabelle Angel
Annabelle Angel
Trace Adkins isCaptain Hensley
Captain Hensley
Thomas Jane isAl Longfellow
Al Longfellow
Ed Morrone isOslo Pike
Oslo Pike
Victoria Pratt isChristine Williams
Christine Williams
Edward Finlay isEbb Foliet
Ebb Foliet
Danielle Gross isMary Primm
Mary Primm
Phil Burke isBoone Higgins
Boone Higgins
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mad Max: Fury Road (2015) me Titra Shqip
Drift GTR (2008) me Titra Shqip
Jolt (2021) me Titra Shqip
Game of Death (1978) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) me Titra Shqip
Hitman (2007) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
22 Jump Street 2014
Tag (2018) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992