Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip

Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip

Kini frikë nga të parët tuaj.Apr. 04, 2020Canada96 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të gjithë kanë dikë për të cilin do të ishin të gatshëm të bënin gjithçka. Për Audrey dhe Henry Walsh, ky është Jackson, nipi dyvjeçar i cili është shkëputur prej tyre nga një aksident me makinë në të cilin vdes edhe vajza e tyre e dashur. Parimet e fesë së tyre sugjerojnë që vajza tani ka arritur paqen e përjetshme dhe se në vend të kësaj nipi, për shkak të moshës së tij të butë, mund të kthehet në jetë nëse ka një trup të gatshëm ta presë atë. Henry, i cili punon si mjek obstetër, identifikon personin e duhur për këtë qëllim tek Becker, një nënë beqare e ardhshme që lufton me dyshimet për shtatzëninë e saj të papritur. Por diçka nuk do të shkojë në rrugën e duhur.

Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Anything for Jackson
Vlerësimi IMDb 6.3 5,301 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 100 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Exorcism of Carmen Farias (2021) me Titra Shqip
Poltergeist (2015) me Titra Shqip
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
The Thing (1982) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
For the Sake of Vicious (2021)