Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Any Questions for Ben? (2012) me Titra Shqip

Any Questions for Ben? (2012) me Titra Shqip

Kur jeta është e përsosur, çfarë të pyesni?Feb. 09, 2012Australia114 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për Benin 27-vjeçar, jeta nuk mund të ishte më e mirë. Një punë e paguar mirë, miq, festa, vajza dhe asgjë për ta lidhur atë. Por kur ai ftohet përsëri në shkollën e tij të vjetër për t’u bashkuar me disa ish-studentë të tjerë duke përfshirë Alex dhe Jim në të folur për arritjet e tyre personale, diçka shkon keq.

Any Questions for Ben? (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Any Questions for Ben?
Vlerësimi IMDb 5.7 1,673 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 13 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dorm Daze 2 2006
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Diary of a Mad Black Woman 2005
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
What Happened to Mr Cha? (2021) me Titra Shqip
Cinderella (2021) me Titra Shqip
Historias lamentables (2021) me Titra Shqip
The Mule (2014) me Titra Shqip
Coming 2 America 2021