Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Antidote (2021) me Titra Shqip

Antidote (2021) me Titra Shqip

Pavdekshmëria vjen me dhimbjeMay. 15, 202187 Min.
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një vajzë mbahet e zënë rob në një strukturë të posaçme sekrete mjekësore nëntokësore, brenda së cilës subjektet e zgjedhura gjymtohen vazhdimisht, dhe më pas shërohen, duke përdorur një antidot eksperimental.

Antidote (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Antidote
Vlerësimi TMDb 5.3 4 vota

Regjizori

Aktorët

Louis Mandylor isDr. Aaron Hellenbach
Dr. Aaron Hellenbach
Ashlynn Yennie isSharyn Berkley
Sharyn Berkley
Scott Alin isNico Cash
Nico Cash
Augie Duke isCassandra
Cassandra
Evan Faunce isDr. Caraway
Dr. Caraway
Ken Del Norte isBlind Man
Blind Man
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Voyagers 2021
The Deep House (2021) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Red Dot 2021
The Sadness (2021) me Titra Shqip
Tenet (2020)
Venom (2005) me Titra Shqip
Dark Tides (1998) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Wanted (2008)
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip