Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Ant-Man and the Wasp 2018

Ant-Man and the Wasp 2018

Real heroes. Not actual size.Jul. 04, 2018United States119 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Scott Lang duhet të përballet me pasojat e zgjedhjeve të tij si superhero dhe baba. Ndërsa lufton për të menaxhuar jetën dhe përgjegjësitë e tij familjare si Ant-Man, atij i jepet një mision i ri dhe urgjent nga Hope van Dyne dhe Dr. Hank Pym. Scott do të duhet edhe një herë të veshë kostumin e tij dhe të mësojë të luftojë përkrah Grerëzës ndërsa ekipi përpiqet të hedhë dritë mbi sekretet e së kaluarës së tyre.

Ant-Man and the Wasp 2018
Ant-Man and the Wasp 2018
Ant-Man and the Wasp 2018
Ant-Man and the Wasp 2018
Ant-Man and the Wasp 2018
Ant-Man and the Wasp 2018
Ant-Man and the Wasp 2018
Ant-Man and the Wasp 2018
Ant-Man and the Wasp 2018
Ant-Man and the Wasp 2018
Titulli origjinal Ant-Man and the Wasp
Vlerësimi IMDb 7 327,868 vota
Vlerësimi TMDb 7 9,867 vota

Regjizori

Peyton Reed
Regjizori

Aktorët

Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Evangeline Lilly isHope van Dyne / Wasp
Hope van Dyne / Wasp
Walton Goggins isSonny Burch
Sonny Burch
T.I. isDave
Dave
Hannah John-Kamen isAva Starr / Ghost
Ava Starr / Ghost
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
The Cure (2020)
Seven Samurai 1954
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Knowing (2009) me Titra Shqip
Kong: Skull Island 2017
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip