Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Ant-Man 2015

Ant-Man 2015

Heroes don't get any bigger.Jul. 14, 2015United States117 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

I armatosur me një fuqi të jashtëzakonshme që i lejon atij të tkurret dhe të rrisë forcën e tij në të njëjtën kohë, artisti skenik Scott Lang (Paul Rudd) duhet të ndihmojë mentorin e tij, Dr. Hank Pym (Michael Douglas) për të mbrojtur sekretin e veshjes së tij të pabesueshme. Duke u përballur me pengesa që duken të pakapërcyeshme, Pym dhe Lang duhet të organizojnë një grabitje që do të shpëtojë botën.

Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Ant-Man 2015
Titulli origjinal Ant-Man
Vlerësimi IMDb 7.3 588,994 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 15,611 vota

Regjizori

Peyton Reed
Regjizori

Aktorët

Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Michael Douglas isDr. Hank Pym
Dr. Hank Pym
Evangeline Lilly isHope van Dyne
Hope van Dyne
Corey Stoll isDarren Cross / Yellowjacket
Darren Cross / Yellowjacket
Anthony Mackie isSam Wilson / Falcon
Sam Wilson / Falcon
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Transformers: The Last Knight 2017
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)
Redemption Day 2021
Transformers 2007
Flora & Ulysses 2021
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Spider-Man: Far From Home (2019) me Titra Shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine 2009
Wrath of the Titans 2012
The Vault 2021