Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Another Round 2020 me Titra Shqip

Another Round 2020 me Titra Shqip

Sep. 24, 2020Denmark117 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Ekziston një teori që ne duhet të lindim me një kuotë alkooli në gjak. Kjo përqindje modeste do të hapte mendjet tona për botën përreth nesh, duke ulur problemet dhe duke rritur kreativitetin. Të inkurajuar nga ky supozim, Martin dhe tre nga miqtë e tij, të gjithë mësues të shkollës së mesme, të mërzitur, fillojnë një eksperiment për të mbajtur një nivel të vazhdueshëm të alkoolit në gjak gjatë gjithë ditës së punës. Rezultatet në fillim janë pozitive dhe projekti i vogël shpejt kthehet në një studim të vërtetë akademik. Sidoqoftë, nuk do të vonojë shumë dhe të çojë në pasoja të papritura.

Another Round 2020 me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip
Titulli origjinal Druk
Vlerësimi IMDb 7.8 82,467 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 908 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Riding With Sugar (2020)
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
Golden Arm (2021)
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Double Impact 1991
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
Pixie 2020
Undine 2020
Secret Magic Control Agency 2021
Paper Spiders (2021)
Joker (2019)
Outsourced 2007