Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Annette (2021) me Titra Shqip

Annette (2021) me Titra Shqip

Jul. 06, 2021BE140 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Los Anxhelosin e sotëm, Henry, një komedian me një sens të fortë humori dhe Ann, një këngëtare e mirënjohur ndërkombëtarisht, bëjnë çiftin e përsosur. Sidoqoftë, lindja e Annette, vajzës së tyre të parë misterioze të destinuar për fat të jashtëzakonshëm, do t’i ndryshojë jetën e tyre.

Annette (2021) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Annette
Vlerësimi IMDb 6.6 4,386 vota
Vlerësimi TMDb 7 161 vota

Regjizori

Leos Carax
Regjizori

Aktorët

Adam Driver isHenry McHenry
Henry McHenry
Marion Cotillard isAnn Desfranoux
Ann Desfranoux
Simon Helberg isThe Accompanist
The Accompanist
Ron Mael isRon Mael / Jet Pilot
Ron Mael / Jet Pilot
Russell Mael isRussell Mael / Jet Pilot
Russell Mael / Jet Pilot
Natalie Mendoza isSix Women Chorus
Six Women Chorus
Kiko Mizuhara isSix Women
Six Women
Tyler Matteo isBahrain Singer
Bahrain Singer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
No Man of God (2021) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Shane (1953) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
Burn After Reading 2008
The Midnight Sky 2020