Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Amsterdam Express (2014) me Titra Shqip

Amsterdam Express (2014) me Titra Shqip

Mar. 27, 2014United Kingdom107 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Me ëndrrën që një ditë të ndërtojë një shtëpi në Tiranë, i riu shqiptar Bekim shkon në Amsterdam me të dashurën e tij Martha. Sidoqoftë, gjërat nuk shkojnë ashtu siç ishte planifikuar dhe Bekimi është bllokuar midis tregtarëve shqiptarë të drogës dhe një martese të përshtatshme me një grua holandeze.

Amsterdam Express (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Amsterdam Express
Vlerësimi IMDb 7.6 323 vota
Vlerësimi TMDb 10 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Arrival (2016) me Titra Shqip
The Pianist 2002
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
Hotel Rwanda 2004
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
Villain (2020)
Room in Rome (2010) me Titra Shqip