Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) me Titra Shqip

American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) me Titra Shqip

In the darkest war her voice was the most powerful weapon.May. 28, 2021United States107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Avokati i çuditshëm dhe i shkëlqyer James Laughlin pranon me guxim çështjen e argëtueses amerikane Mildred Gillars, mbi të cilën varen akuza të rënda. Gjatë Luftës së Dytë Botërore, Mildred u përdor si një armë e fuqishme propagandistike nga nazistët. E tmerruar dhe abuzuar nga Joseph Goebbels, dora e djathtë e Hitlerit, Mildred u detyrua t’u transmetonte mesazhe të urrejtura dhe disfatiste ushtarëve amerikanë në Evropë me shfaqjet e saj.

 

Shënim: Bazuar ne histori të vërtetë.

American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) me Titra Shqip
American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Traitor: The Trial of Axis Sally
Vlerësimi IMDb 5.4 468 vota
Vlerësimi TMDb 6 4 vota

Regjizori

Aktorët

Meadow Williams isMildred Gillars
Mildred Gillars
Al Pacino isJames Laughlin
James Laughlin
Thomas Kretschmann isJoseph Goebbels
Joseph Goebbels
Mitch Pileggi isJohn Kelly
John Kelly
Carsten Norgaard isMax Otto Koischwitz
Max Otto Koischwitz
Jasper Polish isEverett Laughlin
Everett Laughlin
John D. Hickman isJury Foreman Jones
Jury Foreman Jones
Swen Temmel isBilly Owen
Billy Owen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dashing in December (2020)
Active Shooter 2020
Outsourced 2007
Suburra (2015)
Don’t Tell a Soul (2020)
American Skin (2019) me Titra Shqip
Inferno 1999
Shadow in the Cloud 2020
Murder Bury Win (2020)
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Breaking News in Yuba County 2021