Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4voe.sx
American Sniper 2014

American Sniper 2014

The most lethal sniper in U.S. history.Dec. 11, 2014United States133 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Snajperi Chris Kyle dërgohet në Irak me vetëm një mision: të mbrojë shokët e tij. Falë saktësisë së tij milimetrike dhe veprave të tij heroike ai do të shpëtojë jetë të panumërta duke fituar pseudonimin e “Legjendës”. Sidoqoftë, reputacioni i tij gjithashtu rritet prapa linjave të armikut duke e bërë atë një objektiv kryesor. Përkundër kësaj, ai do të arrijë të kthehet në shtëpi dhe të zbulojë se lufta është diçka që vështirë se do të jetë në gjendje të lërë pas.

American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
Titulli origjinal American Sniper
Vlerësimi IMDb 7.3 448,994 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 10,266 vota

Regjizori

Aktorët

Bradley Cooper isChris Kyle
Chris Kyle
Sienna Miller isTaya Renae Kyle
Taya Renae Kyle
Kyle Gallner isGoat - Winston
Goat - Winston
Cole Konis isYoung Chris Kyle
Young Chris Kyle
Ben Reed isWayne Kyle
Wayne Kyle
Elise Robertson isDebbie Kyle
Debbie Kyle
Luke Sunshine isYoung Jeff Kyle
Young Jeff Kyle
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Breathing Fire 1991
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995
Legion 2010
Lucy 2014
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)
High Risk (1995) me Titra Shqip
Deep Blue Sea 1999
The Virtuoso 2021
The Resistance Banker (2018) me Titra Shqip
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip