What's happening?

Video Sources 20 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4voe.sx
American Sniper 2014

American Sniper 2014

The most lethal sniper in U.S. history.Dec. 11, 2014United States133 Min.TV-14
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Snajperi Chris Kyle dërgohet në Irak me vetëm një mision: të mbrojë shokët e tij. Falë saktësisë së tij milimetrike dhe veprave të tij heroike ai do të shpëtojë jetë të panumërta duke fituar pseudonimin e “Legjendës”. Sidoqoftë, reputacioni i tij gjithashtu rritet prapa linjave të armikut duke e bërë atë një objektiv kryesor. Përkundër kësaj, ai do të arrijë të kthehet në shtëpi dhe të zbulojë se lufta është diçka që vështirë se do të jetë në gjendje të lërë pas.

American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
American Sniper 2014
Original title American Sniper
IMDb Rating 7.3 445,699 votes
TMDb Rating 7.4 10,158 votes

Director

Cast

Bradley Cooper isChris Kyle
Chris Kyle
Sienna Miller isTaya Renae Kyle
Taya Renae Kyle
Kyle Gallner isGoat - Winston
Goat - Winston
Cole Konis isYoung Chris Kyle
Young Chris Kyle
Ben Reed isWayne Kyle
Wayne Kyle
Elise Robertson isDebbie Kyle
Debbie Kyle
Luke Sunshine isYoung Jeff Kyle
Young Jeff Kyle

Similar titles

Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Double Impact 1991
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Rogue One: A Star Wars Story 2016
Born a Champion (2021)
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Santana (2020)
Tenet (2020)
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 2002
Kickboxer: Retaliation 2018
Below Zero 2021 me titra shqip