Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
American Samurai 1992

American Samurai 1992

Jan. 01, 1992United States94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një baba i kalon shpatën tradicionale familjare njërit prej dy djemve të tij të birësuar, tjetri – me një tërbim xhelozie – bashkohet me një grup kontrabandues jakuza . Kur djali tjetër vendos ta gjejë atë dhe t’i rregullojë gjërat, gjërat duket se nuk shkojnë aq mirë siç planifikoi ai dhe një keqkuptim i çon vëllezërit në një arenë turke për të luftuar me shpata me luftëtarë nga e gjithë bota.

American Samurai 1992
Titulli origjinal American Samurai
Vlerësimi IMDb 4.9 1,815 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 34 vota

Regjizori

Aktorët

David Bradley isDrew Collins
Drew Collins
Rex Ryon isHarrison
Harrison
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gods of Egypt 2016
Redemption Day 2021
Jurassic World (2015) me Titra Shqip
Alleyway (2021) me Titra Shqip
The Ice Road (2021) me Titra Shqip
Overrun (2021) me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Aliens (1986) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2012
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip