Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
American Ninja 5 1993

American Ninja 5 1993

Fuqia Magjike e Ninja do të Zbulohet Vetë ...Jan. 01, 1993USA102 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një shkencëtar ka zhvilluar një përgatitje vdekjeprurëse. Një gangster që dëshiron ta kapë atë për qëllimet e tij të errëta dhe të çmendura shantazhon shpikësin duke rrëmbyer vajzën e tij. Joe Castle, ekspert i arteve marciale, ndërhyn. Titulli i filmit është i lidhur me një seri me Michael Dudikoff, i njohur në mesin e fansave, i cili megjithatë nuk shfaqet në film.

American Ninja 5 1993
American Ninja 5 1993
Titulli origjinal American Ninja 5 1993 me Titra Shqip
Vlerësimi IMDb 2.9 3,840 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 80 vota

Regjizori

Bob Bralver
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Little Things (2021)
Star Wars 1977
The Beast 2020
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
The Good Son 1993
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
Dark Phoenix 2019
Silent Trigger 1996
The Usual Suspects 1995
The Girl from the Naked Eye (2012)
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip