Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
American Ninja 4: The Annihilation 1990

American Ninja 4: The Annihilation 1990

Oct. 30, 1990United States99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Ka diçka të kalbur midis luftëtarëve ninja. Heronjtë tanë, ekspertë të arteve marciale, zbulojnë një fraksion të ninxhave të liga, të cilët, në lidhje me një grup terrorist, trafikojnë me materiale atomike që mund të shkaktojnë një luftë bërthamore.

Ligjet e tregut janë vërtet misterioze, si dhe të pafundme: tani në pjesën e katërt, seria “American Ninja” ndoshta ka gjetur përfundimin e saj të denjë. Protagonisti, Michael Dudikoff shfaqet vetëm në pjesën e dytë te filmit. Aparati spektakolar dhe atletik është ndoshta arsyeja e vetme për interesimin e filmit.

American Ninja 4: The Annihilation 1990
American Ninja 4: The Annihilation 1990
Titulli origjinal American Ninja 4: The Annihilation
Vlerësimi IMDb 3.9 4,564 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 102 vota

Regjizori

Guy Stodel
Regjizori

Aktorët

Michael Dudikoff isJoe Armstrong
Joe Armstrong
David Bradley isSean Davidson
Sean Davidson
Ken Gampu isDr. Tamba
Dr. Tamba
Kely McClung isSuper Ninja / Delta Force Team
Super Ninja / Delta Force Team
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Bad Eggs 2003
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
A Dangerous Method 2011
A Quiet Place Part II 2021
Species III 2004
Fatale 2020
Suburra (2015)
Legion 2010
Terminator Salvation 2009
Wanted (2008)
Spider-Man 2 (2004) me Titra Shqip