Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
American Ninja 3: Blood Hunt 1989

American Ninja 3: Blood Hunt 1989

Now his most deadly enemy ... is time.Feb. 24, 1989United States89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Për të marrë hak për vdekjen e babait të tij, Sean Davidson filloi të studionte nën drejtimin e mjeshtrit Izumo për t’u bërë një ninja. Pas një mësimi të vështirë ai bëhet aq i mirë sa Saxon, për ta bindur atë të punojë për të në organizatën e tij terroriste, nuk heziton të rrëmbejë Izumo. Sigurisht që Saxon dhe njerëzit e tij janë gjithashtu përgjegjës për vdekjen e babait të Sean. Ninxha jonë shpejt vrapon në ndihmë të zotit të tij.

American Ninja 3: Blood Hunt 1989
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
Titulli origjinal American Ninja 3: Blood Hunt
Vlerësimi IMDb 3.6 4,963 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 107 vota

Regjizori

Aktorët

David Bradley isSean Davidson
Sean Davidson
Steve James isCurtis Jackson
Curtis Jackson
Yehuda Efroni isGeneral Andreas
General Andreas
Adrienne Pearce isMinister's Secretary
Minister's Secretary
Grant Preston isMinister of Interior
Minister of Interior
Michael Huff isDr. Holger
Dr. Holger
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Clovehitch Killer (2018)
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
The Bourne Ultimatum 2007
Pearl Harbor 2001
Centigrade 2020
Villain (2020)
Night in Paradise (2020)
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Hollow Man II 2006
Locked In (2021)
Taxi Driver (1976)
Legion 2010