Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
American Ninja 2: The Confrontation 1987

American Ninja 2: The Confrontation 1987

May. 01, 1987USA90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të dy rejnxherat, Joe Armstrong dhe Curtis Jackson, ndërsa ishin në kërkim të katër marinsave të zhdukur, hasin një ishull të vogël në Karaibe që, prapa fasadës së tij parajsore, fsheh një realitet shumë pak paqësor.

American Ninja 2: The Confrontation 1987
American Ninja 2: The Confrontation 1987
Titulli origjinal American Ninja 2: The Confrontation 1987 me Titra Shqip
Vlerësimi IMDb 5.0 8,199 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 171 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Dudikoff isSgt. Joe Armstrong
Sgt. Joe Armstrong
Steve James isSgt. Curtis Jackson
Sgt. Curtis Jackson
Larry Poindexter isSgt. Charlie McDonald
Sgt. Charlie McDonald
Gary Conway isLeo 'The Lion' Burke
Leo 'The Lion' Burke
Jeff Celentano isCapt. 'Wild Bill' Woodward
Capt. 'Wild Bill' Woodward
Michelle Botes isAlicia Sanborn
Alicia Sanborn
Mike Stone isTojo Ken
Tojo Ken
Len Sparrowhawk isPat McCarthy
Pat McCarthy
Jonathan Pienaar isTommy Taylor
Tommy Taylor
Bill Curry isInspector Singh
Inspector Singh
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kickboxer 2: The Road Back 1991
Deep Blue Sea 1999
Sniper 3 2004
A Writer’s Odyssey 2021
American Samurai 1992
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Braveheart 1995
Gods of Egypt 2016
Breach 2020 me Titra Shqip
Hollow Man 2000
Sniper: Ultimate Kill 2017