Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
American Ninja 1985

American Ninja 1985

Aug. 30, 1985United States95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Joe, i cili mësoi teknikat Ninja si fëmijë në Filipine, kthehet në arkipelagun Aziatik si një ushtar Amerikan. Zbuloi një komplot midis mafies lokale dhe një oficeri të Ushtrisë Amerikane, ai duhet të përballet me mjeshtrin e vjetër të arteve marciale të gjetur dhe për të shpëtuar Rozën e tij të dashur.

I pari i një seriali që do të mbërrijë në pesë episode, prodhuar nga Cannon nga Menahem Golan dhe Goran Globus.

American Ninja 1985
American Ninja 1985
American Ninja 1985
Titulli origjinal American Ninja
Vlerësimi IMDb 5.5 14,165 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 263 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Dudikoff isPvt. Joe Armstrong
Pvt. Joe Armstrong
Steve James isCpl. Curtis Jackson
Cpl. Curtis Jackson
Judie Aronson isPatricia Hickock
Patricia Hickock
Guich Koock isCol. William T. Hickock
Col. William T. Hickock
John Fujioka isShinyuki
Shinyuki
Don Stewart isVictor Ortega
Victor Ortega
John LaMotta isMSgt. Rinaldo
MSgt. Rinaldo
Tadashi Yamashita isBlack Star Ninja
Black Star Ninja
Phillip Brock isPvt. Charley Madison
Pvt. Charley Madison
Tony Carreon isOlder Colombian
Older Colombian
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blitz (2011) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
X-Men 2000
Spectral (2016) me Titra Shqip
Kickboxer 1989
Transformers: Dark of the Moon 2011
Outside the Wire 2021
The Survivalist (2021) me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Hong Boxing (2020) me Titra Shqip
Deadpool 2 2018