Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
American Night (2021) me Titra Shqip

American Night (2021) me Titra Shqip

Art + Jetë = KaosOct. 01, 2021Italy123 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Michael Rubino (Emile Hirsch) sapo është bërë kreu i të gjithë udhëheqësve të mafias në Nju Jork, por dëshira e tij më e madhe është që të jetë në gjendje t’i kushtojë jetën pikturës dhe të bëhet një artist i madh. John Kaplan (Jonathan Rhys Meyers) është një tregtar i rrëmujshëm dhe i errët i artit, por ai është gjithashtu më i miri në botë në zbulimin e falsifikimeve. Rrugët e të dyve, me sa duket aq të largëta, do të takohen në një udhëkryq të një rëndësie vendimtare, kur vjedhja e Marylin të Warhol do të nisë një sërë ngjarjesh të papritura që do të shqetësojnë jetën e tyre.

American Night (2021) me Titra Shqip
American Night (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Night
Vlerësimi IMDb 5.7 37 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 3 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
The Amazing Spider-Man (2012) me Titra Shqip
Fighting Fish (2012) me Titra Shqip
Triple Tap (2010) me Titra Shqip
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
Ant-Man 2015
V/H/S (2012) me Titra Shqip
Citation 2020
Kristen (2015) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992