Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
American Animals (2018) me Titra Shqip

American Animals (2018) me Titra Shqip

Ju nuk e dini se ku është vija derisa ta kaloni atë.Jun. 01, 2018USA117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e pabesueshme (por në pjesën më të madhe e vërtetë) e katër djemve që shkëmbejnë jetën e tyre për një film dhe tentojnë një nga vjedhjet më të guximshme të artit në historinë e SHBA.

American Animals (2018) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Animals
Vlerësimi IMDb 7 41,577 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 665 vota

Regjizori

Bart Layton
Regjizori

Aktorët

Evan Peters isWarren Lipka
Warren Lipka
Barry Keoghan isSpencer Reinhard
Spencer Reinhard
Blake Jenner isChas Allen
Chas Allen
Jared Abrahamson isEric Borsuk
Eric Borsuk
Warren Lipka isThe Real Warren Lipka
The Real Warren Lipka
Spencer Reinhard isThe Real Spencer Reinhard
The Real Spencer Reinhard
Chas Allen isThe Real Chas Allen
The Real Chas Allen
Eric Borsuk isThe Real Eric Borsuk
The Real Eric Borsuk
Ann Dowd isBetty Jean 'BJ' Gooch
Betty Jean 'BJ' Gooch
Gary Basaraba isWarren Lipka Senior
Warren Lipka Senior
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Revolver (2005)
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
Risen (2016) me Titra Shqip
Biggie: I Got a Story to Tell 2021
Africa: The Serengeti (1994) me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
Reasonable Doubt (2014) me Titra Shqip
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Wanted (2008)
Black Bear 2020