Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 248 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip

Amateur Teens (2015) me Titra Shqip

Eshte hera e pare vetem nje here.Sep. 30, 2015Switzerland92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Selim shikon fotot e Sabrinës në Facebook. Milena takon burra të rritur përmes një chat room. Lara ngacmohet sepse nuk i rruan qimet pubike. Ashtu si të gjithë adoleshentët e moshës së tyre, ata janë në kërkim të pranimit dhe përvojave seksuale në një moshë të karakterizuar nga Facebook, WhatsApp dhe YouTube, ku presioni për të dhënë imazhin më të mirë për veten është i madh dhe i shtyn të gjithë kufijtë.

Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Amateur Teens
Vlerësimi IMDb 6.1 442 vota
Vlerësimi TMDb 5 12 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Orphanage (2007) me Titra Shqip
The Double (2014) me Titra Shqip
A Bittersweet Life 2005
Funny People (2009) me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip
CQ 2001
Quo Vadis, Aida? (2021) me Titra Shqip
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
The Housemaid (2010) me Titra Shqip
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
Frontier(s) 2007