Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 260 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Amar (2017) me Titra Shqip

Amar (2017) me Titra Shqip

Apr. 21, 2017Spain105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Carlos planifikon të studiojë drejtësi në universitet ndërsa e fejuara e tij Laura është ende në shkollë të mesme. Pavarësisht moshës së tyre të re, të dy janë të shtyrë nga dashuria e tyre për të përjetuar seks përtej gjithçkaje që është e pranueshme nga shoqëria. Ata duan të jenë të lirë për të jetuar dashurinë e tyre të egër, edhe pse prindërit e tyre nuk janë në të njëjtën linjë. Prindërit e Laurës janë të ndarë dhe nëna e saj Merçe nuk do që ajo të bëjë të njëjtat gabime si ajo, duke i imponuar vetes rregulla dhe ndëshkime. Nga ana tjetër, prindërit e Carlos janë më tolerantë me djalin e tyre dhe përpiqen ta mbështesin. Për të korrigjuar situatën, Carlos e fton Laurën të ikë me të, por entuziazmi fillestar i vajzës së shpejti ua lë vendin dyshimeve dhe pasigurive.

Amar (2017) me Titra Shqip
Amar (2017) me Titra Shqip
Amar (2017) me Titra Shqip
Amar (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Amar
Vlerësimi IMDb 5.2 4,236 vota
Vlerësimi TMDb 5 455 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Honey 3: Dare to Dance (2016) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Diet of Sex (2014) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Down by Love (2016) me Titra Shqip
Rang De (2021) me Titra Shqip
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip
City Lights (1931) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip