Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
All Star Superman (2011) me Titra Shqip

All Star Superman (2011) me Titra Shqip

The measure of a man lies not in what he says, but what he does.Feb. 22, 2011United States76 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

I nxitur nga urrejtja dhe xhelozia, Lex Luthor krijon një komplot të hollësishëm për të vrarë Supermenin. I helmuar nga rrezatimi diellor, Njeriu prej Çeliku është gati të vdesë dhe me disa javë të mbetura ai vendos të përmbushë ëndrrat e jetës së tij, para së gjithash duke zbuluar identitetin e tij të vërtetë. Gati për të pushtuar botën me askënd që t’i qëndrojë në rrugën e tij, Luthor do ta gjejë veten përballë energjive të fundit të Supermenit, ende jo i gatshëm të heqë dorë.

All Star Superman (2011) me Titra Shqip
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal All Star Superman
Vlerësimi IMDb 6.9 14,389 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 314 vota

Regjizori

Sam Liu
Regjizori

Aktorët

James Denton isSuperman/Clark Kent (voice)
Superman/Clark Kent (voice)
Christina Hendricks isLois Lane (voice)
Lois Lane (voice)
Anthony LaPaglia isLex Luthor (voice)
Lex Luthor (voice)
Edward Asner isPerry White (voice)
Perry White (voice)
Linda Cardellini isNasthalthia Luthor (voice)
Nasthalthia Luthor (voice)
Matthew Gray Gubler isJimmy Olsen (voice)
Jimmy Olsen (voice)
Arnold Vosloo isBar-El (voice)
Bar-El (voice)
Frances Conroy isMartha Kent (voice)
Martha Kent (voice)
John DiMaggio isSamson / Ultra-Sphinx (voice)
Samson / Ultra-Sphinx (voice)
Alexis Denisof isDr. Leo Quintum (voice)
Dr. Leo Quintum (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper: Special Ops 2016
Rush Hour 1998
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Godzilla 2014
Out of Reach 2004
The Bourne Supremacy 2004
The Mortal Instruments: City of Bones (2013) me Titra Shqip
The Girl from the Naked Eye (2012)
Trigger Point 2021
The Marksman 2005
Secret Magic Control Agency 2021
A Sound of Thunder 2005