Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
All About Anna (2005) me Titra Shqip

All About Anna (2005) me Titra Shqip

Historia pasionante e një gruaje sensuale.Nov. 24, 2005Denmark91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Anna është një stiliste e re e kostumeve, e fokusuar në punën e saj dhe e kujdesshme për t’u kapur në marrëdhënie romantike. Ajo sapo ka gjetur një apartament të ri dhe është tunduar të lejojë të dashurin e saj të fundit, Frank, të lëvizë me të. Në vend të kësaj, ajo gjen një qiramarrës: Kamilën e ndezur, argëtuese, e cila ndan pikëpamjet e Anës mbi dashurinë dhe angazhimin. Për të dyja, gjithçka ka të bëjë me argëtimin.

All About Anna (2005) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal All About Anna
Vlerësimi IMDb 4.4 2,279 vota
Vlerësimi TMDb 3.2 69 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

RED 2 (2013) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
I’m Not There (2007) me Titra Shqip
Hitman (2007) me Titra Shqip
As Luck Would Have It 2021
Fear of Rain 2021
The Kid Detective 2020
Golden Arm (2021)
Private Tutor Advanced Course (2016) me Titra Shqip
Pay Day (1922) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Made in Chinatown (2021)