Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Alive (1993) me Titra Shqip

Alive (1993) me Titra Shqip

Triumfi i shpirtit njerëzorJan. 15, 1993USA127 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Më 13 tetor 1972, një aeroplan pasagjerësh me një ekip regbi në bord u rrëzua në Ande. Të mbijetuarit luftojnë për mbijetesë në të ftohtin e hidhur, derisa uria i shtyn të hanë kufomat. Tre të rinj vendosin të kërkojnë ndihmë duke ecur nëpër male. Më 23 dhjetor ata arrijnë në botën e civilizuar dhe kthehen me helikopter për të shpëtuar miqtë e tyre që janë ende gjallë.

Alive (1993) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alive
Vlerësimi IMDb 7.1 53,167 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 1,031 vota

Regjizori

Aktorët

Ethan Hawke isNando Parrado
Nando Parrado
Vincent Spano isAntonio Balbi
Antonio Balbi
Josh Hamilton isRoberto Canessa
Roberto Canessa
Bruce Ramsay isCarlitos Páez
Carlitos Páez
John Newton isAntonio Vizintín
Antonio Vizintín
David Kriegel isGustavo Zerbino
Gustavo Zerbino
Kevin Breznahan isRoy Harley
Roy Harley
Sam Behrens isJavier Methol
Javier Methol
Illeana Douglas isLilliana Methol
Lilliana Methol
Jack Noseworthy isBobby François
Bobby François
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
2001: A Space Odyssey (1968) me Titra Shqip
Venom (2005) me Titra Shqip
Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip
Sylvie’s Love 2020
Endangered Species (2021) me Titra Shqip
Risen (2021) me Titra Shqip
Aladdin (2019) me Titra Shqip