Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Alien Raiders (2008) me Titra Shqip

Alien Raiders (2008) me Titra Shqip

Sep. 21, 2008United States85 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Klientët e supermarketeve merren peng nga grabitës të dyshuar. Por kur bie nata, pranitë e huaja shkaktojnë panik dhe fillon një luftë për mbijetesë.

Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alien Raiders
Vlerësimi IMDb 5.6 8,609 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 111 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Those Who Wish Me Dead (2021)
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
Jason Bourne 2016
Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip
The Conjuring (2013) me Titra Shqip
Recalled (2021)
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
The Terminator 1984
The Stanford Prison Experiment (2015) me Titra Shqip
Honest Thief 2020