Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip

Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip

Rruga drejt parajsës fillon në ferr.May. 09, 2017Australia122 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Anëtarët e ekuipazhit të anijes kozmike Covenant, të ngarkuar me kolonizimin e një planeti të largët, mendojnë se po mbërrijnë në një parajsë. Në destinacionin e tyre, ata do të zbulojnë se janë përballur me një botë të errët dhe të rrezikshme, banori i vetëm i të cilit është David, një android që i mbijetoi ekspeditës së Prometheus.

Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alien: Covenant
Vlerësimi IMDb 6.4 265,171 vota
Vlerësimi TMDb 6 6,663 vota

Regjizori

Ridley Scott
Regjizori

Aktorët

Michael Fassbender isDavid / Walter
David / Walter
Billy Crudup isChristopher Oram
Christopher Oram
Danny McBride isTennessee Faris
Tennessee Faris
Carmen Ejogo isKarine Oram
Karine Oram
Amy Seimetz isMaggie Faris
Maggie Faris
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Extinct (2021) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
The Midnight Sky 2020
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
The Lift (2021) me Titra Shqip
Demonic (2021) me Titra Shqip
Man of Steel (2013) me Titra Shqip
Deep Blue Sea 1999
Jindabyne 2006
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
X2: X-Men United 2003