Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Alien³ (1992) me Titra Shqip

Alien³ (1992) me Titra Shqip

Bushtra është kthyer.May. 22, 1992United Kingdom114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në 2525, Ellen Ripley dhe Newt i vogël ishin mbijetuesit e fundit të alienit. Por anija ka një aksident dhe Ripley zgjohet, vetëm, në koloninë e shkretë penale të Fiorina 161. Dhe, sikur të mos ishte e mjaftueshme, alienja vdekjeprurëse nga e cila ajo arriti të shpëtonte dy herë është ende në qarkullim dhe fillon të bëjë masakër të burgosurish, pasi Kompania është duke ardhur …

Alien³ (1992) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alien³
Vlerësimi IMDb 6.5 287,258 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 4,094 vota

Regjizori

David Fincher
Regjizori

Aktorët

Sigourney Weaver isLt. Ellen Louise Ripley
Lt. Ellen Louise Ripley
Charles S. Dutton isLeonard Dillon
Leonard Dillon
Charles Dance isJonathan Clemens
Jonathan Clemens
Pete Postlethwaite isDavid Postlethwaite
David Postlethwaite
Ralph Brown isFrancis Aaron
Francis Aaron
Paul McGann isWalter Golic
Walter Golic
Danny Webb isRobert Morse
Robert Morse
Lance Henriksen isLance Bishop
Lance Bishop
Brian Glover isHarold Andrews
Harold Andrews
Deobia Oparei isArthur Walkingstick
Arthur Walkingstick
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Synchronic (2020) me Titra Shqip
The Misfits (2021) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Out of Reach 2004
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
The Vault 2021
Prey (2019) me Titra Shqip
Russian Raid (2020) me Titra Shqip
The Amazing Spider-Man (2012) me Titra Shqip
Jumper 2008
Apache Junction (2021) me Titra Shqip