Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip

Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip

Ju jeni të ftuar në një takim shumë të rëndësishme.Mar. 03, 2010United States108 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Alice është një shtatëmbëdhjetë vjeçare që refuzon një martesë të rregulluar dhe ëndërron të bëhet një kapitene e industrisë. Duke ikur nga festa ku duhej të prezantohej në shoqëri, ajo e gjen veten në një botë shumë të çuditshme, të populluar nga krijesa fantastike. Aty ajo do të gjejë lepurin e bardhë gjithmonë të vonë, kapelexhiun e çmendur, mbretëreshën e bardhë dhe atë të kuqe.

Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alice in Wonderland
Vlerësimi IMDb 6.4 391,037 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 11,366 vota

Regjizori

Tim Burton
Regjizori

Aktorët

Mia Wasikowska isAlice Kingsleigh
Alice Kingsleigh
Johnny Depp isThe Mad Hatter
The Mad Hatter
Anne Hathaway isThe White Queen
The White Queen
Crispin Glover isThe Knave of Hearts
The Knave of Hearts
Matt Lucas isTweedledee / Tweedledum
Tweedledee / Tweedledum
Alan Rickman isThe Caterpillar (voice)
The Caterpillar (voice)
Stephen Fry isThe Cheshire Cat (voice)
The Cheshire Cat (voice)
Michael Sheen isThe White Rabbit (voice)
The White Rabbit (voice)
Timothy Spall isThe Bloodhound (voice)
The Bloodhound (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

F9 (2021) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon 2011
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007
Justice Society: World War II 2021
Indiana Jones and the Last Crusade 1989
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Golden Orb 2021
Blood Moon (2021) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
300 2006
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip