Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Alex & Emma 2003

Alex & Emma 2003

Is it love... or are they just imagining things?Jun. 16, 2003United States96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shkrimtari i shkëlqyer Alex Sheldon është në krizë për mungesë frymëzimi. Për të paguar një borxh kumari dhe më në fund të lë këtë ves, ai duhet të përfundojë një roman brenda tridhjetë ditësh. Duke qenë pa kompjuter, në duart e kreditorëve, ai detyrohet të punësojë një stenografe, Emën, një vajzë jetime që rriti tre motrat e saj vetëm. Ndërsa Aleks tregon historinë, e cila ka të bëjë me një trekëndësh dashurie, të dy dashurohen, por trillimi ka të bëjë shumë me realitetin.

Alex & Emma 2003
Alex & Emma 2003
Alex & Emma 2003
Alex & Emma 2003
Alex & Emma 2003
Alex & Emma 2003
Alex & Emma 2003
Titulli origjinal Alex & Emma
Vlerësimi IMDb 5.6 13,029 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 152 vota

Regjizori

Rob Reiner
Regjizori

Aktorët

Luke Wilson isAlex Sheldon / Adam Shipley
Alex Sheldon / Adam Shipley
Kate Hudson isEmma Dinsmore / Ylva / Elsa / Eldora / Anna
Emma Dinsmore / Ylva / Elsa / Eldora / Anna
Sophie Marceau isPolina Delacroix
Polina Delacroix
David Paymer isJohn Shaw
John Shaw
Paul Wilson is
"Whistling" John Shaw
Rip Taylor isPolina's Farther
Polina's Farther
Alexander Wauthier isAndre Delacroix
Andre Delacroix
Leili Kramer isMichele Delacroix
Michele Delacroix
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
The Last Paradiso 2021
Made in Chinatown (2021)
#Lucky Number (2015)
Rush Hour 2 2001
The Nest 2020
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Ghost 1990
The Croods: A New Age 2020
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
Coming 2 America 2021