Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 153 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip

Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip

Feb. 10, 2021Peru84 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Trembëdhjetë vjeçarja Ainbo, e lindur në zemër të Amazonës, ëndërron të bëhet gjuetarja më e mirë në pyll. Me një shpirt të paepur, ajo përballet me të gjitha rreziqet që vijnë nga lufta kundër shpyllëzimit, goditja e tmerrshme që kërcënon tokën e saj. Për fat të mirë, në betejën e saj ajo do të jetë në gjendje të llogarisë në dy shpirtrat e saj të pandashëm udhëzues: një armadilo miqësore dhe një tapir qesharak.

Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ainbo: Spirit of the Amazon
Vlerësimi IMDb 5.9 131 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 72 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Felix and the Treasure of Morgäa 2021
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
Superman vs. The Elite (2012) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
The Road (2009) me Titra Shqip